x в квадрате + 2=x+2

+5
Ответы (2)
  1. 20 апреля, 20:47
    0
    x в квадрате + 2=x+2

    x ²+2-x-2=0

    x (x-1) = 0

    x=0

    x=1
  2. 20 апреля, 21:39
    0
    X^2 + 2 = X + 2

    X^2 = X

    X = 0

    X = 1