C+d при c=0.3, d = - 5

+1
Ответы (2)
  1. 5 августа, 03:08
    0
    Ответ: с+d=0.3 + (-5) = - 4.7
  2. 5 августа, 03:19
    0
    -4,7 ... Вроде так!

    ...