Построить график

y=sin11x/5*cos (x+10pi) / 5-cos11x/5*sinx/5

+3
Ответы (1)
  1. 24 июля, 04:29
    0
    Sin²α + cos²α = 1sin²α = 1 - cos²α = 1 - 9/25 = 0,64sin α = ± 0.8 При π<α<3π/2, sin α < 0 Ответ: sin α = - 0.8