Розкласти на множники

a+b+a²-b²

9a²-6ab+b²-16

x³y-x³-xy²+x

1-x²+4xy-4y²

+4
Ответы (1)
  1. 17 июня, 23:02
    0
    a+b+a²-b²=a+b + (a+b) (a-b) = (a+b) (1+a-b)

    9a²-6ab+b²-16 = (3a-b) ² - 16

    x³y-x³-xy²+x=x³ (y-x) - x (y-x) = (y-x) (x³-x)

    1-x²+4xy-4y² = (1-x) (1+x) + 4y (x-y)