представьте одночлен в стандартном виде 1) a •3ab; 2) (-3) в квадрате ab •2a

+2
Ответы (1)
  1. 1 апреля, 01:09
    0
    1) a*3ab=3a²b

    2) (-3) ²ab*2a=9*2a²b=18a²b