упростите (y-4) (y+2) - (y-2) в квадрате

+2
Ответы (1)
  1. 29 ноября, 15:01
    0
    (y-4) (y+2) - (y-2) ^2=y^2+2y-4y-8-y^2+4y-4=-2y-12