25 х квадрат - (х+у) квадрат

1 - (а квадрат + bк вадрат) квадрат

+2
Ответы (1)
  1. 17 февраля, 02:06
    0
    25 х² - (х+у) ² = (5 х-х-у) (5 х+х+у) = (4 х-у) (6 х+у)

    1 - (а² + b²) ² = (1-а²-b²) (1+a²+b²)