Упростите выражение

(x-4) (x-5) - 2x (x-6)

7y (x+y-p) - 7p (x-y-p) + 7y (x-y+p)

+1
Ответы (1)
  1. 26 апреля, 03:41
    0
    (х-4) (х-5) - 2 х (х-6) =

    =х^2-5 х-4 х+20-2 х^2+12 х=

    =-х^2+3 х+20

    7 у (х+у-р) - 7 р (х-у-р) + 7 у (х+у+р) =

    =7 ху+7 у^2-7 ур-7 хр+7 ур+7 р^2+7 ху+7 у^2+7 ур=

    =14 ху+14 у^2-7 хр+7 ур+7 р^2

    ^2 - в квадрате