1-8 х=0

чему равен х?

+1
Ответы (2)
  1. 17 ноября, 08:57
    0
    Вот решение

    1-8 х=0

    8 х=1

    х=1/8
  2. 17 ноября, 11:17
    0
    -8 х=-1

    8 х=1

    х=1/8

    Ответ: 1/8