Упростите выражение;

в) 7x (-y) - 3y (x+y) - 2x (2x-3y) = ?

г) 3a (2a-3b) + 7b (2a-b) - 4a (a+2b)

+2
Ответы (2)
  1. 7 февраля, 01:01
    0
    7x (-y) - 3y (x+y) - 2x (2x-3y) = - 7 ху - 3 ху - 3 у (в квадрате) - 4 х (в квадрате) + 6 ху = - 4 ху-3 у (в квадрате) - 4 х (в квадрате)

    ^ - квадрат.

    7x (-y) - 3y (x+y) - 2x (2x-3y) = - 4 ху - 3 у^ - 4^х
  2. 7 февраля, 01:09
    0
    В) 7x (-y) - 3y (x+y) - 2x (2x-3y) = - 7xy-3xy-3y2-4x2+6xy=-4xy-3y2-4x2

    г) 3a (2a-3b) + 7b (2a-b) - 4a (a+2b) = 6a2-9ab+14ab-7b2-4a2-8ab=2a2-3ab-7b2