Сделайте, похвала

12 х + 3 у - 9=2 х+10

8 х + 20=10+2 (3 х+2 у)

+4
Ответы (1)
  1. 25 октября, 22:02
    0
    12 х-2 х+3 у-19=0

    10 х+3 у-19=0

    8 х+20=10+6 х+4 у

    8 х-6 х-4 у=10-20

    2 х-4 у+10=0