Розв*язати рывняння.

(1-*) · (2-*) = (*+6) · (*-4)

+3
Ответы (2)
  1. 6 июля, 07:35
    0
    (1-*) · (2-*) = (*+6) · (*-4)

    2-x в кв - 2x + x в кв=xв кв-4x+6x-24

    все сокращается

    x=-26
  2. 6 июля, 10:33
    0
    2-х-2 х + х2=х2-4 х+6 х-24

    2+х+х2=х2+2 х-24

    х2-х2+х-2 х=-24-2

    -х=-26|: (-1)

    х=26