Упростите выражение

а) (2a+3b) ^2 + (3a-2b) ^2

b) (7c-3q) ^2 - (3q+7c) ^2

+3
Ответы (1)
  1. 31 октября, 21:28
    0
    1)

    = 4A^2 + 12AB + 9B^2 + 9A^2 - 12AB + 4B^2 = 13A^2 + 13B^2

    2)

    = 49C^2 - 42CQ + 9Q^2 - (9Q^2 + 42CQ + 49C^2) =

    = 49C^2 - 42CQ + 9Q^2 - 9Q^2 - 42CQ - 49C^2 =

    = - 84CQ