Решите уравнение:

/-дробь если что

а) 5 у-4/21 - 6-2 у/14 = 4 у+1/7

б) 3 у (в квадрате) - у=0

+1
Ответы (1)
  1. 19 марта, 11:53
    0
    Б) у (3 у-1) = 0

    у=0 или 3 у-1=0 у=1/3