X вквадрате + 5x + 6 разложите на множители трёхчлен

+1
Ответы (1)
  1. 11 июня, 23:51
    0
    D = 5 в квадрате - 4 * 1*6 = 25 - 24=1

    х1, х2 = - 3; - 2