Сократить 15 у-2 у*у+2 усократить 15 у-2 у*у+2 у

+4
Ответы (2)
  1. 5 октября, 06:16
    0
    15 у-2 у^2+2 у=17 у-2 у^2=у * (17-2 у)
  2. 5 октября, 06:44
    0
    15y-2y*y+2y=17y-2y*y=y * (17-2y)