98:7, 23*4, 75:25, 45:8, 860-50, 640+80, 536-500, 837-37.

+1
Ответы (2)
  1. 15 марта, 00:04
    0
    1) 98:7=14

    2) 23*4=92

    3) 75:25=3

    4) 45:8=5,6

    5) 860-50=810

    6) 536-500=36

    7) 837-37=800
  2. 15 марта, 01:32
    0
    98:7=14

    23*4=92

    75:25=3

    45:8=5 5/8

    860-50=810

    640+80=720

    536-500=36

    837-37=800