А в 3 степени, б в 3 степени, с в 3 степени, при а=-2, б=4, с=-2,5

+1
Ответы (2)
  1. 12 января, 12:43
    0
    А в 3 степени при а = (-2) :

    (-2) * (-2) * (-2) = (-8)

    б а 3 степени при б = (4) :

    4*4*4=64

    с а 3 степени при с = (-2,5)

    (-2,5) * (-2,5) * (-2,5) = (-15,625)
  2. 12 января, 15:05
    0
    А) 6

    б) 12

    в) 7,5

    иеиеирие еиеиемиеиеиеме