Найдите производную

1. y=9x^2+3x-1

2. y=x+3/x-3

3. y = (x+3) (x-3)

+2
Ответы (1)
  1. 20 июня, 23:43
    0
    1. у'=18 х+3; 2. у'=1-3/х^2; 3. у'=2 х