X (2-x) (x+2) = 12 - (x+2) (4-2x+x в квадрате)

+1
Ответы (1)
  1. 6 апреля, 11:34
    0
    -х3+4 х=12-4 х+2 х2-х3-8+4 х-2 х2

    4 х+4 х-4 х=12-8

    4 х=4

    х=1