3 * (-1/3) '2+1/4 * (-2) '2

+3
Ответы (1)
  1. 17 октября, 11:15
    0
    3 * (-1/3) '2+1/4 * (-2) '2 = 3*1/9 + 1/4*4 = 1/3+1 = 1 целая 1/3