Разложить на множители 2 х-х^2+у^2+2 у

+2
Ответы (1)
  1. 7 ноября, 00:35
    0
    2 х-х ²+у² + 2 у =

    = (2 х+2 у) - (х²-у²) =

    = 2 (х+у) - (х-у) (х+у) =

    = (х+у) (2 - (х-у)) =

    = (х+у) (2-х+у)