Сократите дробь: 4 х+4 у/х2-у2

+2
Ответы (2)
  1. 14 апреля, 14:21
    0
    4 х+4 у = 4 (х+у) = 4

    х²-у² (х-у) (х+у) (х-у)
  2. 14 апреля, 16:47
    0
    4 (x+y) / (x+y) (x-y) = 4/x-y