287,99⋅20-34,44:6,15 = ?

+4
Ответы (2)
  1. 4 марта, 17:18
    0
    287.99.20-34.44:6.15=5759.8-5.6=5754.2
  2. 4 марта, 19:02
    0
    5754.2

    ...