Разложите на множители:

2a в квадрате - 2

+5
Ответы (2)
  1. 25 января, 01:28
    -1
    2a² - 2 = 2 (a² - 1) = 2 (a - 1) (a + 1
  2. 25 января, 04:37
    -1
    2a² - 2 = 2 (a² - 1) = 2 (a - 1) (a + 1)