2 x в квадрате + 7 x + 3 = 0, x в квадрате - 6 x + 9 = 0 и - x - 9 x - 20 = 0

+1
Ответы (1)
  1. 13 января, 18:02
    0
    -6 х+9=0

    -6 х=-9

    х=1,5

    -х-9 х-20=0

    -х-9 х=20

    -10 х=20

    х=-2