0,72 - (-7,75) + 110,2 * (-0,5)

+2
Ответы (1)
  1. 30 сентября, 21:12
    0
    0,72 - (-7,75) + 110,2 * (-0,5) = - 46,63

    1) 110,2 * (-0,5) = - 55,1

    2) 0,72 - (-7,75) = 8,47

    3) 8,47 - 55,1 = - 46,63