2^3*2^5=

7^15:7^13=

4^14*4^18:4^27=

11^25*11^28*11^4=

8^47:8^24:8^21=

455^3:91^3=

(5^13) ^6: (6^12) ^7=

9^14:3^25=

27^15:9^22 =

+3
Ответы (1)
  1. 18 марта, 03:46
    0
    2^3*2^5=2^3+5=2^8

    7^15:7^13=7^15-13=7^2

    4^14*4^18:4^27=4^14+18-27=4^5=2^10

    11^25*11^28*11^4=11^25+28+4=11^57

    8^47:8^24:8^21=8^47-24-21=8^2=2^6

    (5^13) ^6: (6^12) ^7=5^13*6 / 6^12*7=5^78 / 6^84

    9^14:3^25=3^28 / 3^25=3^28-25=3^3

    27^15:9^22=3^45/3^44=3^45-44=3