Log2 (log3 (log4 64)) вычислите

+1
Ответы (2)
  1. 5 июня, 17:50
    0
    Log2 (log3 (log4 64)) = log2 (log3 (3) = log2 (1) = 0
  2. 5 июня, 19:54
    0
    log2 (log3 (log4 64)) = log2 (log3 3) = log2 1 = 0