9,6+12 + (-3,1n) = 11+9,6-3,5n чему ровно n?

+2
Ответы (1)
  1. 13 июля, 13:44
    0
    9,6+12 + (-3,1n) = 11+9,6-3,5n = 17.1

    может неверно