Можно решение, 7x в квадрате-3x+6=0

+5
Ответы (1)
  1. 23 ноября, 23:27
    0
    7x² - 3x+6=0

    D = (-3) 2 - 4**7*6 = 9 - 168 = - 159

    D<0

    нет корней