Представте в виде многочленов.

(m-3) 2;

(x+5) 2;

(6+y) 2;

(b-9) 2;

(4+d) 2

(p+q) 2;

(Z2-y) 2;

(a+1) 2;

+5
Ответы (1)
  1. 25 сентября, 17:53
    0
    (m-3) 2 = 2x - 6

    (x+5) 2 = 2x + 10

    (6+y) 2 = 12 + 2y

    (b-9) 2 = 2b - 18

    (4+d) 2 = 8 + 2d

    (p+q) 2 = 2p + 2q

    (z ² - y) 2 = 2z ² - 2y

    (a+1) 2 = 2x + 2