1. (m-3 в квадрате) 2. (4+d в квадрате) 3. а в квадрате+2 а+1 4. n в квадрате + 14n + 49

+2
Ответы (1)
  1. 13 января, 19:54
    0
    (m-3) ²=m²-6m+9

    (4+d) ²=16+8d+d²

    а ² + 2 а+1 = (a+1) ²

    n ² + 14n + 49 = (n+7) ²