5x-0,23x+17=-17-0,23

+5
Ответы (1)
  1. 8 ноября, 10:29
    0
    5x-0,23x+17=-17-0,23

    4,77 х=-17-17-0,23

    4,77 х=-34,23

    х=-7,1761