A) 2z-15 (1-z) = 7z; б) 3 (1-x) - 2 (3-x) = 5; в) 1-8 (3-2y) = 2 (1-y) ; г) 1,7 (a-3) - a=2,3 (a+1) ; помогите

+2
Ответы (1)
  1. 20 сентября, 20:43
    0
    А) 15 х+8 у-х-7 у=14 х+у

    б) 2 (5b-1) + 3=10b-2+3=10b+1

    в) 3a-2a-4+a-1=2a-5

    г) 4 (3b+2) - 2 (2b-3) = 12b+8-4b-6=8b+2