5x + 2y+3=19x+4y-25 решите

+2
Ответы (1)
  1. 2 октября, 00:18
    0
    5 х+2 у+3=19 х+4 у-25

    5 х-19 х+2 у-4 у=-25-3

    -14 х-2 у=-28

    Х=2

    У=14