X = 7; y = 3; z = 4

(7x²) ' + (3y³) ' - (4z) '

+1
Ответы (1)
  1. 22 мая, 14:40
    0
    14x+9y²-4 = 14*7 + 9 * 3 ² - 4 = 98+81-4 = 179-4=175