Представьте выражение в виде многочлена (x+2) (x-2) - (x+4) (x-4) + (x-5) (x+5)

+3
Ответы (2)
  1. 4 февраля, 07:48
    0
    (x в квадрате-4) - (x в квадрате-16) + (x в квадрате-25) = x в квадрате-4-x в квадрате+16+х в квадрате-25 = х в квадрате - 13
  2. 4 февраля, 11:11
    0
    (x^2-4) - (x^2-16) + (x^2-25) = x^2-4-x^2+16+x^2-25=x^2-13