Решите уравнение!

1) (2-x) ² + (9-x) ²=2x²-3

2) x²-64<0

3) _5+x_ - _x_=2

4 5

4) 9*10~²+2*10~³+5*10~⁴

5) _4_+_3_-1 = o

X² x

+5
Ответы (1)
  1. 6 ноября, 02:06
    0
    1) (2-x) ² + (9-x) ²=2x²-3

    4-4x+x ²+81-18+x²=2x²-3

    85-22x+2x²=2x²-3

    85-22x=-3

    -22x=-3-85

    -22x=-88

    x=4