Умножьте: (a-c) (c-a) ; 3c (2a-4)

+2
Ответы (1)
  1. 18 октября, 16:15
    0
    (а-с) (с-а) = - (а-с) (а-с) = - а²+ас+ас-с² = - а²+2 ас-с²

    3 с (2 а-4) = 6 ас-12 с