17745: (431+210•70-74•204) =

+2
Ответы (2)
  1. 6 июня, 11:44
    0
    1) 210 * 70 = 14700

    2) 74 * 204 = 15096

    3) 431 + 14700 = 15131

    4) 15131 - 15096 = 35

    5) 17745 : 35 = 507
  2. 6 июня, 13:21
    0
    =17745:35=507

    ...