2.8 * (-3.9) - 76.15/15.23 сколько?

+1
Ответы (1)
  1. 5 ноября, 10:37
    0
    2.8 * (-3.9) - 76.15/15.23=-15.92

    1) 2.8 * (-3.9) = - 10.92

    2) 76.15/15.23=5

    3) - 10.92-5=-15.92