При якому значени а ривняння 3 ах=12 маэ коринь що доривнюэ числу - 9

+5
Ответы (2)
  1. 11 ноября, 22:58
    0
    3ax=12

    x=-9

    3a * (-9) = 12

    -27a=12

    a=-12/27

    a=-4/9
  2. 11 ноября, 23:49
    0
    3ax=12

    3a=12: (-9)

    3a≈-1,3

    a ≈ - 0,43