Спростить выраз (1 + коринь з5) до квадрату - коринь з20

+2
Ответы (1)
  1. 19 сентября, 08:07
    0
    (1+√5) ²-√20 = 1+2√5 + 5 - √20 = 6 + √ (4*5) - √20 = 6