Докажите тождество:

- (4y - 9 (2y - 1)) - 14y = - 9

+4
Ответы (1)
  1. 3 июня, 12:04
    0
    - (4 у-18 у+9) - 14 у = - 9

    -4 у+18 у-9-14 у=-9

    -18 у+18 у-9 = - 9

    -9 = - 9