Разложить на множители 1) 49-р в квадрате g в квадрате 2) m в квадрате-4n в квадрате

+2
Ответы (1)
  1. 25 января, 10:37
    0
    1). 49-p^2g^2 = (7-pg) * (7+pg) ; 2). m^2-4n^2 = (m-2n) * (m+2n).