35 в 3 степен * на 6 в 3 степен * 8 в 2

48 7 5

+5
Ответы (1)
  1. 25 сентября, 00:08
    0
    (35/48) ³ * (6/7) ³ * (8/5) ² = (35/48 * 6/7) ³ * (8/5) ² = (5/8) ³ * (8/5) ² = 5³/8³ * 8²/5² = 5/8 = 0,625