Преобразует в много член

1)

(n+6) в квадрате

2) (d-1) в квадрате

+5
Ответы (1)
  1. 22 апреля, 00:06
    0
    1) (n+6) ^2=n^2+12n+36

    2) (d-1) ^2=d^2-2d+1