Вынесите за скобки общ. знаменатель: 3 ах + 4 а;

6 х² - 3 х

+4
Ответы (1)
  1. 16 августа, 06:09
    0
    3 ах + 4 а = a (3x+4)

    6 х² - 3 х = x (6x-3)