Сократить дробь (8y^2) / (14xy^2+6xy)

+3
Ответы (1)
  1. 18 февраля, 14:30
    0
    (8y^2) / (14xy^2+6xy) = (8y^2) / 2 у (7xy+6x) = 4 y / (7xy+6x) = 4 у / х (7 у+6)